5 listopada 2015 na hali sportowej w Radzikach Dużych o godzinie 17:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek rozpoczynający Gminną Ligę Piłki Halowej. Jest to już kolejna edycji tej imprezy sportowej, cieszącej się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy. Otwarcia Ligii dokonał Wójt Gminy – Dariusz Górski. Wójt powitał kibiców zgromadzonych na trybunach oraz wszystkich zawodników.

Wyraził on także swoje uznanie dla wszystkich zawodników gdyż w dobie telewizji, internetu i gier komputerowych młodzież z naszej gminy znalazła czas i chęć na uprawianie sportu poprzez rozgrywki piłkarskie. Pan Wójt Życzył wielu bramek oraz gry fair play. Po przemówieniu Pana Wójta, prezes LZS w Wąpielsku, główny pomysłodawca rozgrywek – Wiesław Garkowski, przedstawił wszystkie drużyny oraz sędziów.

W rozgrywkach bierze udział 6 drużyn z naszej Gminy:

- KA MA Ruszkowo
- Mechanik Długie
- Korona Półwiesk
- OSP RADZIKI
- KAMAL Radziki
- ISKRA Wąpielsk

Mecze odbywać się będą co dwa tygodnie w soboty od godziny 17:00. Każde spotkanie poprowadzi dwójka licencjonowanych sędziów piłkarskich. Organizatorzy oraz Wójt Gminy Wąpielsk dbając o bezpieczeństwo grających jak i kibiców zdecydowali się podpisać umowę z profesjonalną firmą ochroniarską. Pracownicy ochrony dopilnują aby na trybuny nie były wnoszone przedmioty uznawane za niebezpieczne oraz zadbają o bezpieczeństwo wszystkich biorących udział w rozgrywkach.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania drużynom i liczymy na pełne trybuny. Tabelę wyników po każdej kolejce oraz inne informację i zdjęcia z rozgrywek można także śledzić na profilu ligi na facebooku - https://www.facebook.com/LZS-W%C4%85pielsk-Liga-halowa-190646884462760/

POBIERZ: Harmonogram rozgrywek

 

New_DSC07546.jpgNew_DSC07548.jpgNew_DSC07577.jpgNew_DSC07595.jpgNew_DSC07605.jpgNew_DSC07611.jpgNew_DSC07628.jpgNew_ISKRA_Wąielsk.jpgNew_KAMAL_Radziki.jpgNew_KA_MA_Ruszkowo.jpgNew_Korona_Polwiesk.jpgNew_Mechanik_Dlugie.jpgOSP Radziki.jpg

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.