W dniu 15.09.2013r. w na ORLIKU w Wąpielsku odbyła się ostatnia kolejka Piłkarskiej Ligi Gminnej. Dziesięć drużyn zawalczyło o Super Puchar i tytuł Mistrza.

Po zaciętej i ostrej rywalizacji Jesienna Liga zakończyła się zwycięstwem drużyny KAUFMANN RYPIN, natomiast drugie miejsce zajęła drużyna RUSINOWO, trzecie drużyna FC PO NALEWCE.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone upominkami i pucharami. Nagrody wręczał Wójt Gminy Wąpielsk Henryk Kowalski wraz Prezesem LZS Wiesławem Garkowskim. Pan Wójt podziękował wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach oraz organizatorom Ligi za pracę jaką włożyli w przeprowadzenie rozgrywek. Duże podziękowania należą się prezesowi LZS Wąpielsk Wiesławowi Garkowskiemu, głównemu organizatorowi i pomysłodawcy rozgrywek. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z rozgrywek i wyrażali opinię, że to najlepsza impreza tego typu w powiecie. Wszyscy zawodnicy z niecierpliwością oczekują na następną edycję Ligi Piłkarskiej na hali sportowej w Radzikach Dużych.

liga_01.jpgliga_02.jpgliga_03.jpgliga_04.jpgliga_05.jpgliga_06.jpgliga_07.jpgliga_08.jpgliga_09.jpgliga_10.jpgliga_11.jpgliga_12.jpgliga_13.jpgliga_14.jpgliga_15.jpg

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.